Kurs teoretyczny

W jaki sposób odbywają się wykłady?

Przy zapisie możesz wybrać najbardziej dogodną dla Ciebie lokalizację. Pierwsza znajduje się przy ul. Rajskiej 6, w budynku NOT (obok CH Madison), w sali 111 na pierwszym piętrze oraz druga przy ul. Rakoczego 31, w budynku PRETOR (obok CH Galeria Morena). Wszystkie wykłady możesz odbyć zarówno w formie stacjonarnej jak i online – w postaci webinaru, ponieważ odbywają się one równolegle.

Godziny zajęć

Mamy do dyspozycji wykłady poranne, popołudniowe i weekendowe. Możesz wybrać dowolny tryb. Aktualne godziny poszczególnych zajęć dla obu lokalizacji możesz znaleźć w zakładce terminy.

Jeśli nie odpowiadają Ci jednak żadne terminy zajęć lub wolisz uczyć się we własnym tempie i czasie możesz wybrać również teorie w postaci E-learningu.

Jak wyglądają wykłady?

Wykłady obejmują obowiązkowy materiał teoretyczny i przygotowują do pracy z instruktorami. Każdy wykładowca posiada uprawnienia instruktorskie i doświadczenie w pracy z kursantami, dlatego standardowy materiał uzupełniony jest o wiele cennych, praktycznych wskazówek.

Część wykładowa zajmuje 30 godzin lekcyjnych (45 min), w tym 4 godziny przeznaczone na zajęcia z pierwszej pomocy.

Materiały

Przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas podręcznik oraz link aktywacyjny do bazy pytań online (przeglądarka internetowa, android i iOS). Baza pytań obejmuje wszystkie pytania egzaminacyjne PORD.

Czytaj dalej