Kurs praktyczny

Rodzaje kursów praktycznych

Część praktyczna może przebiegać w trybie normalnym, rozszerzonym, ekspresowym, rozszerzonym-ekspresowym lub VIP. Różnią się między sobą liczbą jazd w ciągu tygodnia, czasem realizacji i ilością godzin praktycznych.

Kurs podstawowy to najczęściej wybierana opcja. Składa się z 30 godzin teorii i 30 godzin praktyki. Jazdy odbywają się od 2 do 3 razy w tygodniu i oferują regularną prędkość szkolenia.

Kurs rozszerzony jest przeznaczony dla osób, które preferują spokojne tempo nauki i potrzebują więcej praktyki. Kurs zapewnia dodatkowe 10 godzin jazd z instruktorem.

Kurs ekspresowy pozwala odbywać jazdy nawet do 5 razy w tygodniu. Cały kurs trwa o połowę krócej, ale stawia też nieznacznie wyższe wymagania.

Kurs indywidualny – VIP poza opcjonalną, przyspieszoną realizacją, daje pierwszeństwo w wyborze terminów. Jazdy moga odbywać się nawet codziennie a organizacja jest bardziej elastyczna i dostosowana do Twojego grafiku.

Jazdy odbywają się w dwugodzinnych blokach, od poniedziałku do niedzieli, między godziną 6:00 a 22:00. Każde zajęcia rozpoczynają się i kończą na parkingu budynku NOT (ul. Rajska 6).

Poza trybem kursu, tempo realizacji zależy od Twojej dostępności i grafiku instruktora.

Czytaj dalej