Ikona Kurs podstawowy weekendowy/popołudniowy

Kurs podstawowy weekendowy/popołudniowy
Kategoria B

2900 zł
Godziny teoretyczne: 30 godzin
Godziny praktyczne: 30 godzin
Jazd w tygodniu: 2 – 3
Czas realizacji: teoria + 5 do 8 tygodni praktyki

Kursy podstawowe weekendowe/poranne to standardowy program teorii i praktyki, w ramach którego uczestniczysz w 30 godzinach teorii i 30 godzinach zajęć praktycznych. Kurs przygotuje Cię do egzaminu w PORD w spokojnym i bezstresowym tempie.

Wykłady w trybie weekendowym obejmują 4 wykłady teoretyczne. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę (przez dwa weekendy).

Wykłady w trybie popołudniowym natomiast obejmują 5 wykładów teoretycznych. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki i czwartki.

Część wykładowa odbywa się w centrum Gdańska w siedzibie naszego ośrodka (budynek NOT) przy ul. Rajskiej 6, pok. 111 na pierwszym piętrze lub na Morenie przy ul. Franciszka Rakoczego 31 (budynek Pretor). Oprócz kursów stacjonarnych prowadzimy wykłady w formie online. Najbliższe terminy kursów możesz znaleźć poniżej, a konkretne godziny wykładów, w zakładce terminy.

Jazdy odbywają się od 2 – 3 razy w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli, między godziną 8:00 a 20:00). Każda jazda trwa 2 godziny.

W zależności od sposobu prowadzenia części wykładowej (wykłady poranne, popołudniowe, weekendowe) możesz ukończyć cały kurs najszybciej w ciągu 6 tygodni. Standardowy czas to około 10 tygodni.

Kurs prawa jazdy możesz rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia (za zgodą rodzica).

Szczegółowy przebieg zajęć, potrzebne dokumenty  informacje o badaniach lekarskich znajdziesz w zakładce co musisz wiedzieć. Jest to krótki poradnik opisujący cały proces krok po kroku.

Nasza zdawalność w poprzednim półroczu wyniosła 54.65%. Oznacza to, że statystycznie kursanci podchodzą do egzaminu praktycznego 1.87 razy(a). Przeciętna zdawalność pozostałych ośrodków w Gdańsku wynosi obecnie 40.01%. Zajrzyj do zakładki statystyki, aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności. Możesz też przeczytać opinie absolwentów w trzech największych portalach.

Wybierz termin

Najbliższe terminy kursów

Pozostałe produkty

Kurs podstawowy poranny

Kurs podstawowy poranny

30 godzin
2850 zł
Szczegóły
Kurs podstawowy weekendowy/popołudniowy

Kurs podstawowy weekendowy/popołudniowy

30 godzin
2900 zł
Szczegóły
Kurs ekspresowy

Kurs ekspresowy

30 godzin
3350 zł
Szczegóły
Kurs rozszerzony

Kurs rozszerzony

40 godzin
3600 zł
Szczegóły
Zobacz wszystkie

Promocje

Karnet Lechii Gdańsk

-50 zł
Szczegóły

Druga osoba

-50 zł
Szczegóły

Legitymacja szkolna/studencka

-50 zł
Szczegóły