Ikona Kurs VIP

Kurs VIP
Kategoria B

3100 zł
Godziny teoretyczne: 30 godzin
Godziny praktyczne: 30 godzin
Jazdy w tygodniu: do 7 razy
Czas realizacji: dostosowany do Twojego grafiku

Kursy indywidualne (VIP) oferują wszystkie udogodnienia dostępne w pozostałych kursach. Jazdy realizujemy w Twoim tempie, dostosowując się do Twojego grafiku. Jeżeli będzie taka potrzeba, możemy zmienić miejsce startu oraz zakończenia jazd w promieniu 7 kilometrów od naszego ośrodka.. Cały część praktyczna odbywa się zależnie od Twojej dostępności, ale możesz ukończyć ją nawet w ciągu 15 dni. W tym czasie opanujesz wszystkie manewry i trasy egzaminacyjne. W ramach kursu uczestniczysz w 30 godzinach teorii i 30 godzinach zajęć praktycznych. Podobnie jak w kursach podstawowych jednorazowe jazdy trwają 2 godziny.

Do wyboru masz 3 rodzaje części wykładowej (wykłady poranne, popołudniowe, weekendowe). Udostępnimy Ci również aplikację mobilną i na przeglądarki, z którą możesz w swoim tempie przygotować się do egzaminu teoretycznego.

Część wykładową prowadzimy w centrum Gdańska w siedzibie naszego ośrodka (budynek NOT) przy ul. Rajskiej 6, pok. 111 na pierwszym piętrze. Oprócz kursów stacjonarnych transmitujemy wykłady w formie online. Najbliższe terminy kursów możesz znaleźć poniżej, a konkretne godziny wykładów, w zakładce terminy.

Kurs prawa jazdy możesz rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia (za zgodą rodzica).

Szczegółowy przebieg zajęć, potrzebne dokumenty  informacje o badaniach lekarskich znajdziesz w zakładce co musisz wiedzieć. Jest to krótki poradnik opisujący cały proces krok po kroku.

Nasza zdawalność w poprzednim półroczu wyniosła 54.65%. Oznacza to, że statystycznie kursanci podchodzą do egzaminu praktycznego 1.87 razy(a). Przeciętna zdawalność pozostałych ośrodków w Gdańsku wynosi obecnie 40.01%. Zajrzyj do zakładki statystyki, aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności. Możesz też przeczytać opinie absolwentów w trzech największych portalach.

Wybierz termin

Najbliższe terminy kursów

Pozostałe produkty

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy

30 godzin
2400 zł
Szczegóły
Kurs ekspresowy

Kurs ekspresowy

30 godzin
2800 zł
Szczegóły
Kurs rozszerzony

Kurs rozszerzony

40 godzin
2950 zł
Szczegóły
Kurs VIP

Kurs VIP

30 godzin
3100 zł
Szczegóły
Zobacz wszystkie

Promocje

Karta Dużej Rodziny

-100 zł
Szczegóły

Karnet Lechii Gdańsk

-50 zł
Szczegóły

Druga osoba

-50 zł
Szczegóły