Kurs ekspresowy rozszerzony
Kategoria B

3950 zł
Godziny teoretyczne: 30 godzin
Godziny praktyczne: 40 godzin
Jazdy w tygodniu: 5
Czas realizacji: teoria + 4 tygodnie praktyki

Kurs ekspresowy rozszerzony to szybkie tempo nauki i jazdy 5 razy w tygodniu. Kierowane są do osób, którym zależy na czasie i potrafią szybko przyswajać wiedzę. Oznacza to, że część praktyczną możesz ukończyć w całości nawet w 4 tygodnie i w tym czasie opanujesz wszystkie manewry i trasy egzaminacyjne. W ramach kursu uczestniczysz w 30 godzinach teorii i aż 40 godzinach zajęć praktycznych (o 10 godzin więcej, niż przy standardowym kursie). Dzięki dodatkowym godzinom, możesz bardzo dokładnie powtórzyć wszystkie manewry i trasy i przygotować się w swoim własnym tempie. Podobnie jak w kursach podstawowych jednorazowe jazdy trwają 2 godziny.

Do wyboru masz 3 rodzaje części wykładowej (wykłady poranne, popołudniowe, weekendowe). Do egzaminu teoretycznego przygotujesz się z użyciem aplikacji mobilnej lub przeglądarki.

Część wykładową prowadzimy w centrum Gdańska w siedzibie naszego ośrodka (budynek NOT) przy ul. Rajskiej 6, pok. 111 na pierwszym piętrze lub na Morenie przy ul. Franciszka Rakoczego 31 (budynek Pretor). Oprócz kursów stacjonarnych transmitujemy wykłady w formie online. Najbliższe terminy kursów możesz znaleźć poniżej, a konkretne godziny wykładów, w zakładce terminy.

Kurs prawa jazdy można rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia (za zgodą rodzica).

Szczegółowy przebieg zajęć, potrzebne dokumenty  informacje o badaniach lekarskich znajdziesz w zakładce co musisz wiedzieć. Jest to krótki poradnik opisujący cały proces krok po kroku.

Nasza zdawalność w poprzednim półroczu wyniosła 54.65%. Oznacza to, że statystycznie kursanci podchodzą do egzaminu praktycznego 1.87 razy(a). Przeciętna zdawalność pozostałych ośrodków w Gdańsku wynosi obecnie 40.01%. Zajrzyj do zakładki statystyki, aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności. Możesz też przeczytać opinie absolwentów w trzech największych portalach.

Wybierz termin

Najbliższe terminy kursów

Pozostałe produkty

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy

30 godzin
2850 zł
Szczegóły
Kurs ekspresowy

Kurs ekspresowy

30 godzin
3300 zł
Szczegóły
Kurs rozszerzony

Kurs rozszerzony

40 godzin
3550 zł
Szczegóły
Kurs VIP

Kurs VIP

30 godzin
3550 zł
Szczegóły
Zobacz wszystkie

Promocje

Karnet Lechii Gdańsk

-50 zł
Szczegóły

Druga osoba

-50 zł
Szczegóły

Legitymacja szkolna/studencka

-50 zł
Szczegóły