Informacje o ośrodku

Szkoła jazdy Obelix to młody zespół instruktorów i wykładowców, jednak z uwagi na zdobywane latami doświadczenie, jesteśmy w stanie przekazać wam wszystko co niezbędne do zdobycia prawa jazdy. Jak doskonale wiadomo, egzaminy na prawo jazdy są coraz bardziej skomplikowane. Dlatego wymaga się doskonałej wiedzy nie tylko od przyszłych kierowców, ale również osób które przygotowują do egzaminów.

Możesz mieć pewność, że kiedy wybierzesz szkołę jazdy Obelix, uzyskasz odpowiednią wiedzę, zarówno w sferze teoretycznej jak i praktycznej.

Nasza szkoła zdecydowanie stawia na indywidualizm i dlatego możecie mieć pewność, że wybierając któregokolwiek z naszych instruktorów, skupi się on maksymalnie na indywidualnym podejściu do Twojego szkolenia. Dzięki temu przekaże niezbędną wiedzę do tego aby skutecznie podejść do egzaminu na prawo jazdy.

Nauka w Obelix nie polega tylko i wyłącznie na ślepym nauczaniu do skutecznego podejścia do egzaminu ale również skutkuje tym, że bez jakichkolwiek problemów będziecie mogli poruszać się samochodem od pierwszego dnia po uzyskaniu prawa jazda. Świadomość, logiczne myślenie, umiejętność podejmowania prawidłowych decyzji na drodze to coś czego nauczycie się w naszej szkole jazdy.

Atutem Ośrodka Szkolenia Kierowców Obelix jest jego położenie w samym centrum miasta Gdańsk. Wpływa to na Waszą oszczędność czasu gdyż możecie bez stania w korkach, bez dojeżdżania do tras egzaminacyjnych uczyć się umiejętnego radzenia sobie z jazdą samochodem.

Wychodząc na zapotrzebowanie sporej grupy klientów istnieje również możliwość skorzystania z kursów przyspieszonych. Dzięki temu jeżeli potrzebujecie szybkich terminów związanych z nauką jazdy to zgłaszajcie się właśnie do OSK Obelix.

Znajdujemy sie na 1 piętrze budynku NOT w sali nr 111 przy ulicy Rajskiej 6.

Nasza szkoła znajduje się w samym sercu Gdańska. Jedyne 500m od dworca głównego pkp gdańsk przy CH Madison.

Szkolimy na najnowszych Kia RIO 2020r. identycznych jak na egzaminie państwowym.