Ikona Kurs podstawowy

Kurs podstawowy
Kategoria B

2400 zł
Godziny teoretyczne: 30 godzin
Godziny praktyczne: 30 godzin
Jazd w tygodniu: 2 – 3
Czas realizacji: teoria + 5 do 8 tygodni praktyki

Kursy podstawowe to standardowy program teorii i praktyki, w ramach którego uczestniczysz w 30 godzinach teorii i 30 godzinach zajęć praktycznych. Kurs przygotuje Cię do egzaminu w PORD w spokojnym i bezstresowym tempie. Jazdy odbywają się od 2 – 3 razy w tygodniu, zależnie od Twojej dostępności. Każda trwa 2 godziny.

W zależności od sposobu prowadzenia części wykładowej (wykłady poranne, popołudniowe, weekendowe) możesz ukończyć cały kurs najszybciej w ciągu 6 tygodni. Standardowy czas to około 10 tygodni. Jazdy odbywają się w 2-godzinnych blokach od 08:00 – 20:00 w tygodniu oraz w weekendy.

Część wykładowa odbywa się w centrum Gdańska w siedzibie naszego ośrodka (budynek NOT) przy ul. Rajskiej 6, pok. 111 na pierwszym piętrze. Oprócz kursów stacjonarnych prowadzimy wykłady w formie online. Najbliższe terminy kursów możesz znaleźć poniżej, a konkretne godziny wykładów, w zakładce terminy.

Kurs prawa jazdy możesz rozpocząć na 3 miesiące przed ukończeniem 18 roku życia (za zgodą rodzica).

Szczegółowy przebieg zajęć, potrzebne dokumenty  informacje o badaniach lekarskich znajdziesz w zakładce co musisz wiedzieć. Jest to krótki poradnik opisujący cały proces krok po kroku.

Nasza zdawalność w poprzednim półroczu wyniosła 54.65%. Oznacza to, że statystycznie kursanci podchodzą do egzaminu praktycznego 1.87 razy(a). Przeciętna zdawalność pozostałych ośrodków w Gdańsku wynosi obecnie 40.01%. Zajrzyj do zakładki statystyki, aby dowiedzieć się więcej na temat skuteczności. Możesz też przeczytać opinie absolwentów w trzech największych portalach.

Wybierz termin

Najbliższe terminy kursów

Pozostałe produkty

Kurs podstawowy

Kurs podstawowy

30 godzin
2400 zł
Szczegóły
Kurs ekspresowy

Kurs ekspresowy

30 godzin
2800 zł
Szczegóły
Kurs rozszerzony

Kurs rozszerzony

40 godzin
2950 zł
Szczegóły
Kurs VIP

Kurs VIP

30 godzin
3100 zł
Szczegóły
Zobacz wszystkie

Promocje

Karta Dużej Rodziny

-100 zł
Szczegóły

Karnet Lechii Gdańsk

-50 zł
Szczegóły

Druga osoba

-50 zł
Szczegóły