To nam zależy, żebyś zdał
za pierwszym razem

Pracownicy

Instruktorzy

Roman Jazłowiński

Instruktor, Wykładowca

Jestem instruktorem, wykładowcą i za razem właścicielem Ośrodka Szkolenia Kierowców Obelix. Od początku powstania Obelixa przygotowałem do egzaminu już kilkuset kierowców, dlatego nie są mi straszne nawet bardzo trudne przypadki :) W pracy z kursantami stawiam na spokój i poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie dobrze współpracuje mi się ze sportowcami.

Kat.

B
Doświadczenie: 17 lat
W naszej szkole od: 2010 roku

Krzysztof Janta

Instruktor

Jestem intruktorem od 2003r. Miałem przyjemność pracować z ludzmi w każdej grupie wiekowej, dzięki czemu potrafię indywidualnie dostosowywać sposoby szkolenia . Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu pojazdów wszystkich kategorii, co przekłada się na jakość mojego nauczania. Moim głównym celem zajęć jest nauczenie przyszłego kierowcy przewidywalności na drodze oraz zachowania spokoju w sytuacjach trudnych. Dokładam wszelkich starań, aby nauka przebiegała profesjonalnie i bezstresowo.

Kat.

B
A
Doświadczenie: 17 lat
W naszej szkole od: 2016 roku

Natalia Kiżewska

Instruktor

Instruktorem nauki jazdy jestem od 2014r. W 2015 r. dodatkowo zdobyłam uprawnienia instruktora techniki jazdy. Dla przyszłych kierowców jestem wymagająca, równocześnie dbając o to, aby nauka przebiegała bezstresowo i w wesołej atmosferze. Wszystkie błędy omawiam na bieżąco, a manewry sprawiające trudność powtarzam wielokrotnie, aby przestały być problemem. Zadowolenie oraz wysoka zdawalność moich kursantów sprawiają, że jeszcze bardziej uwielbiam swoją pracę!

Kat.

B
Doświadczenie: 4 lat
W naszej szkole od: 2015 roku

Maciej Reinholz

Instruktor

Moich kursantów uczę jazdy techniką małych kroków. Dostosowuję tempo nauki indywidualnie do każdego z nich. Zależy mi, żeby do egzaminu podchodzili bez żadnych wątpliwości, spokojni i pewni siebie. Zależy mi też na przyjaznej atmosferze w samochodzie. Zawsze staram się rozładować stres towarzyszący nauce, najlepiej na wesoło.

Kat.

B
Doświadczenie: 5 lat
W naszej szkole od: 2013 roku

Krzysztof Mrugała

Instruktor, Wykładowca

Nauką jazdy zajmuję się od 2004 roku. Od samego początku prowadzę wykłady teoretyczne i przygotowuję kursantów do egzaminów. Podczas jazdy zawsze zwracam uwagę na technikę jazdy i manewry, tak, aby kursanci czuli się pewnie podczas parkowania, czy jazdy na placu manewrowym. W czasie moich wykładów, na sali nie śpi nikt! Posiadam certyfikat kwalifikacji egzaminatora.

Kat.

B
Doświadczenie: 15 lat
W naszej szkole od: 2010 roku

Tomasz Ociepa

Instruktor

Jako instruktor pracuje nieprzerwanie od 2011 roku. Wyszkoliłem tysiące dobrych kierowców, z czego większość zdała przy pierwszym podejściu do egzaminu. W trakcie szkolenia duży nacisk kładę na technikę jazdy oraz na wyrobienie dobrych nawyków u nowego kierowcy. Zależy mi na tym, żeby kursant rozumiał dlaczego ma jechać tak a nie inaczej. Rozkładam każde skrzyżowanie na czynniki pierwsze, tak żeby nawet najtrudniejsze przypadki nie stanowiły problemu.

Kat.

B
Doświadczenie: 8 lat
W naszej szkole od: 2016 roku

Jacek Zakrzewski

Instruktor

W pracy instruktora wykorzystuję swoje wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Zachowując spokój i cierpliwość wprowadzam dobrą atmosferę do nauki jazdy samochodem. Kładę nacisk na indywidualne podejście do każdego kursanta.

Kat.

B
Doświadczenie: 6 lat
W naszej szkole od: 2016 roku

Aleksander Kochański

Instruktor

Nauczanie jest moją pasją, dostosowuję sposób prowadzenia zajęć do grupy odbiorców. Jazdy ze mną przebiegają w miłej i przyjaznej atmosferze. Nauczę Cię w jaki sposób bezpiecznie poruszać się po drogach, przewidywać niebezpieczne sytuacje i co zrobić aby ich uniknąć. Posiadam wszystkie kategorie prawa jazdy oraz doświadczenie w transporcie drogowym.

Kat.

B
Doświadczenie: 2 lat
W naszej szkole od: 2017 roku

Lucyna Tyczyńska

Instruktor

Zawód instruktora nauki jazdy stawia przede mną każdego dnia nowe wyzwania, którym potrafię sprostać dzięki cierpliwości, zaangażowaniu i umiejętności dopasowania metod kształcenia do wymagań kursanta. Bardzo sprawnie dostosowuję tempo pracy do możliwości i motywacji osoby szkolonej, dzięki czemu nawet gorszy humor kursanta nie przełoży się na jakość wykonywanych zadań. Umiem odpowiednio zareagować na każdą sytuację na drodze, co ogranicza stres i daje kursantom poczucie bezpieczeństwa.

Kat.

B
Doświadczenie: 1 lat
W naszej szkole od: 2017 roku

Żaneta Kochańska

Instruktor

W pracy instruktora najbardziej lubię kontakt z ludźmi. Jestem osobą spokojną i opanowaną, co sprawia, że stresujące sytuacje na drodze nie będą nam straszne. W nauczanie angażuje się w 100%. Przekażę Ci sztukę prowadzenia samochodu w zrozumiały i przystępny sposób. Dużą wagę przykładam do szczegółów, ponieważ to one otworzą nam drogę do sukcesu jakim jest zdobycie prawa jazdy. Przekonasz się jak łatwa i przyjemna może być jazda samochodem. Chętnie zarażę Cię swoją pasją.

Kat.

B
Doświadczenie: 1 lat
W naszej szkole od: 2018 roku

Dołącz do nas

Szukasz nowych wyzwań?

Masz uprawnienia instruktorskie i poszukujesz pracy? Prześlij nam swoją aplikację! Poszukujemy energicznych pasjonatów jazdy z anielską cierpliwością i zapałem do pracy. Zadzwoń lub wyślij nam swoją ofertę. Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami